EYÜPSULTAN BELEDİYESİ 2. SEVİYE ÖZEL EĞİTİM KAMPI | 2018 - BOLU / Aladağlar

6 Eylül, 2018

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ 2. SEVİYE ÖZEL EĞİTİM KAMPI | 2018 - BOLU / Aladağlar

2014’te göreve gelmemizin ilk yazında Kemerburgaz Kurt Kemeri Mesire alanında başlayan Gençlik Kamplarımız ile bugüne kadar birbirinden farklı ve güzel illerimizde; bazen çadırda bazen tesiste olmak üzere binlerce genç kardeşimiz kamplarımızdan istifade etti.

Kamplarımız sayesinde gençlerimizin yaz ve kış tatillerini en verimli şekilde değerlendirmelerine, doğanın güzellikleri içerisinde kamp yaparken bir yandan da güzel dostlukların kurulmasına, gençlerin ekip ruhunu benimsemelerine, bencillikten kurtulup birlikteliğin ve birlikte başarmanın değerini kavramalarına imkân sağladık.

Bu dört yılda düzenlemiş olduğumuz kamplar sayesinde kampçılığa dair çok şey biriktirdiğimizi gördük. Bu yüzden geçen yılın başlarında Gençlik Kamplarında başlayan veya pekişen kardeşliği yıl boyu devam eden bir birlikteliğe dönüştürerek Kamp Kardeşliği yani KAMP-KA PROJESİ’ni hayata geçirerek taçlandırdık.

Bu düşüncelerle Eyüpsultan Belediyesi Gençlik Kamplarına en az 2 yıl katılmış ve kamplarımızı başarıyla bitirmiş gençlerimizi planlanan kontenjan dahilinde mülakat sürecinden geçtikten sonra Bolu – Aladağlar’da düzenleyeceğimiz Eyüpsultan Belediyesi 2. Seviye Özel Eğitim Kampı’na götürüyoruz.

Kampçılık eğitimleri dâhilinde; çadır kurma, barınak yapma, ateş yakma, yön bulma, harita okuma gibi teknik eğitimlerin yanı sıra sportif faaliyetler, orman içi oyunları, hiking, traking, bitki türlerini inceleme gibi aktivitelerle gençlerimizi 3 gece 4 günlük zorlu bir kamp bekliyor.

Bu zorlu 2. Seviye Kamp Programı ile mahrumiyetin içinde memnuniyeti, zorluğun içinde pratik çözümleri, yokluğun içinde dostluğu ve kardeşliği yakalamak için sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.

Zoru başarmayı seviyorsanız bu kamp tam size göre!